OfertaOferta

 

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne oświetlenie sklepowe, hotelowe, oświetlenie domowe, ekskluzywne projekty dla rezydencji i apartamentów, a także nowoczesne oświetlenie uliczne LED. Jeżeli zatem tym, czego szukacie są lampy nowoczesne, które idealnie sprawdzą się w Waszym projekcie – trafiliście pod właściwy adres.

SELECT S.C. jest dystrybutorem firmy TAL i XILLO w Polsce.

Firma TAL to  belgijski producent technicznego oświetlenia architektonicznego. Oprawy oświetleniowe TAL są produktami wysokiej jakości, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Wykonane z wysokiej klasy materiałów i surowców oraz wyposażone w komponenty największych i znanych światowych producentów, znajdują uznanie wśród najbardziej wymagających odbiorców. TAL jest chyba jedynym producentem opraw oświetleniowych w Europie, który udziela aż 15 lat gwarancji (!!) na profile aluminiowe stosowane w swoich oprawach. Może pozwolić sobie na to ponieważ profile te wykonane są z najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej, co daje producentowi absolutna pewność ich wysokiej jakości i niezawodności w zastosowanych produktach. Wszystkie produkty TAL są produkowane tylko i wyłącznie w Europie.
Oferta TAL pozwala na wyposażenie we wszelkiego rodzaju oprawy oświetleniowe wszelakich obiektów. Produkty tej marki sprawdzają się między innymi przy projektach:

  • mieszkań i apartamentów
  • klepów i centrów handlowych
  • oświetlenia biurowego, kancelarii i urzędów państwowych
  • hoteli i restauracji
  • ogrodów i parków
  • basenów i SPA oraz parków wodnych (odpowiednie klasy ochronności IP).

Produkty TAL posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

XILLO Innovative Lighting specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości oświetlenia w tynku. To nowoczesne oświetlenie biurowe, obiektów użyteczności publicznej, a także doskonale sprawdzające się w różnego typu przestrzeniach prywatnych. Lampy nowoczesne, wpuszczane w tynk są niemal idealne do każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników, przy pomocy opraw stworzyć można nowoczesne lampy sufitowe, lub jeden z elementów ściany. XILLO Innovative Lighting wykorzystuje całkowicie nowe kształty i formy do projektowania opraw oświetleniowych. Oprawy te cechuje bardzo wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów, co zdecydowanie wyróżnia je na tle konkurencji. Możliwość realizacji indywidualnych projektów juz od 50-100 zamówionych sztuk opraw.

Produkty XILLO posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

 

Od stycznia 2012 firma SELECT SC podjęła współpracę z dwoma producentami opraw oświetleniowych AQUAFORM i LABRA.


Projekt i wykonanie webmedia.info.pl