O firmie

SELECT SC jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją opraw oświetleniowych dla hoteli, restauracji, obiektów użyteczności publicznej oraz wysokiej jakości opraw oświetleniowych do rezydencji i apartamentów.

Naszą ofertę stanowią indywidualne projekty nawiązujące do najnowszych trendów, które są tworzone na specjalne życzenie Klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, współpracujemy z biurami projektowymi, a także wykonawcami. Dzięki temu tworzymy oprawy pozwalające na estetyczne, funkcjonalne, trwałe, a przede wszystkim energooszczędne oświetlenie.

Zapraszamy do współpracy firmy architektoniczne, projektowe, wykonawców inwestycji oraz klientów indywidualnych.

W roku 2007 firma SELECT S.C. została przedstawicielem na terenie Polski belgijskiego producenta technicznego oświetlenia architektonicznego TAL - Technical Architectural Lighting. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TAL  na stronie www.tal.be

 

Od grudnia 2010 r. firma SELECT S.C. jest wyłącznym dystrybutorem firmy XILLO Innovative Lighting (dawniej TECNILIGHTING) w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy XILLO - www.xillo.eu


Projekt i wykonanie webmedia.info.pl