NOWOŚCI

VEDA 2

Nowość! VEDA 2

Oprawa oświetleniowa LED VEDA 2 o mocy 19W do zastosowań na klatkach schodowych budynków, korytarzy, zadaszeń, a także do zastosowań zewnętrznych.


PL-LED 11W G24

Nowość! Wymień swoją świetlówkę na PL-LED

Żywotność LED > grupa 25.000 godzin
Wskaźnik oddawania barw > 80
Temperatura pracy od -25 °C do +40 °C


BERRIER SUSPENDED FORTIMO

Oprawa oświetleniowa sufitowa tworzy niepowtarzalną atmosferę. Okrągła oprawa czyni z lampy prawdziwe piękno.

BERRIER jest idealnym rozwiązaniem jako oświetlenie nad stołem, stołem kuchennym, barem lub ... po prostu w każdym miejscu, gdzie projekt Berrier pasuje.


KING GEORGE VIII

Renesansowy styl lamp KING GEORGE VIII firmy TAL to idealny wybór dla wymagających. Idealnie pasuje do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu.


Nowe projekty TAL dla biur, gabinetów lekarskich, hoteli

Producent TAL wprowadził na rynek nową serię lamp wewnętrznych przeznaczonych dla hoteli, biur oraz gabinetów lekarskich.

 


Seria lamp ENTRA

Producent Xillo wprowadził na rynek nową serię lamp. Forma może być stożkowa (średnica 300 mm) i okrągła (średnica 600-900-1250 mm). Na zamówienie możliwe są również inne wymiary (do 3000 mm) jak i inne wykończenie (biały, czarny, brązowy i miedziany).

Nowe kolory:

- czarny matowy
- matowy zielony
- matowy brązowy

Kolor lampy może być różny wewnątrz jak i na zewnątrz.


Seria lamp SIMPLON SPLASH ON

Oprawy oświetleniowe wykonane z aluminium malowanego proszkowo i matowego szkła do ogólnych zastosowań w warunkach dużej wilgotności (łazienka , łaźnia turecka, prysznic, ...) o napięciu 12V i 230V.

Seria lamp SIMPLON BEAUFORT LEAF & TORSION

Oprawa oświetleniowa do do zabudowy, dostępna w kolorze białym lub czarnym. Oprawa ta idealnie może zastąpić standardowe halogeny 50W przez 6W led. Nadaje się do zamontowania w wycięcia o średnicy 82mm i wysokości 45mm. Moduły LED są usytuwane w środkowej części i mogą być ustawione w jednej pozycji. Dzięki technologii BEAUFORTTM, Simplon łączy efektywne zużycie energii z przyjemnym światłem.

Oprawa ECLIPS SQUARE BEAUFORT

Oprawa oświetleniowa do do zabudowy o kształcie kwadratu, dostępna w kolorze białym lub czarnym.  Nadaje się do zamontowania w wycięcia o średnicy 105mm i wysokości 70mm. Moduły LED są usytuwane w środkowej części i mogą być ustawione w dowolnym kierunku. Dzięki technologii BEAUFORTTM, Simplon łączy efektywne zużycie energii z przyjemnym światłem.


DARTLING UP-DOWN

Oprawa oświetleniowa ścienna w kształcie sześcianu. Seria DARTLING zasilana jest z sieci elektrycznej. Posiada zinegrowane diody LED, a strumień światła skierowany jest w górę i dół.
DARTLING to ponadczasowy model oprawy, który pasuje prawie do wszystkich nowoczesnych i klasycznych wnętrz.


Projekt i wykonanie webmedia.info.pl